Przychodnia Piomedic mieści się w Zielonkach koło Krakowa przy ulicy Krakowskie Przedmieście 230A. W estetycznych i komfortowych pomieszczeniach przychodni oferujemy Państwu konsultacje lekarzy specjalistów w dziedzinach: urologia, neurologia, kardiologia, choroby wewnętrzne, choroby naczyń, nefrologia, dermatologia, ortopedia.

Dysponujemy własną pracownią USG, która zapewnia kompleksową diagnostykę obrazową. Wykonujemy badania USG między innymi: jamy brzusznej, piersi, tarczycy, jąder, prostaty, usg naczyń i echo serca.

Satysfakcja pacjenta z fachowo i rzetelnie przeprowadzonej konsultacji jest dla nas najważniejsza. Stawiamy na profesjonalizm i najwyższą jakość. Zgłaszający się do nas Pacjenci mogą liczyć na przyjazną atmosferę, komfort, oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Sprawna organizacja i profesjonalna obsługa – to nasze atuty. Przychodnia dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

ZAPRASZAMY NA FILM O NASZEJ KLINICE

ZOBACZ TEŻ STRONĘ: urolog-kr.pl

Dlaczego Piomedic?

Ponieważ pacjenci zgłaszający się do naszej przychodni mogą liczyć na fachową, indywidualną i rzetelną pomoc. Nasi lekarze to kadra fachowców z wieloletnim stażem, potwierdzonym licznymi certyfikatami i referencjami. Co więcej, u nas w cenę konsultacji wliczone jest również badanie USG układu moczowego, prostaty czy jąder.

Ponadto w naszym posiadaniu jest:

Pracownia USG

Dysponujemy własną pracownią USG, dzięki czemu badanie wykonywane jest natychmiastowo. Wykonujemy badania USG między innymi: jamy brzusznej, piersi, tarczycy, jąder, prostaty, naczyń i echo serca.

Najnowsza technologia

Duże doświadczenie w leczeniu schorzeń urologicznych, leczymy w oparciu o najnowszą wiedzę i metody leczenia.

Najlepsi lekarze

Nasi lekarze o nie tylko specjaliści na najwyższym poziomie, to również osoby, które chcą Ci pomóc. Obiecujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta ze zrozumieniem dla jego intymnych problemów

Aktualności

© NZOZ "Piomedic" 2017